Kontakt

Hej,

Zanim do nas napiszesz, koniecznie przeczytaj ten tekst, ponieważ regularnie dostajemy mnóstwo pytań, na które tak naprawdę nie znamy odpowiedzi.

10kg.pl nie jest ani producentem, ani sprzedawcą opisywanych na stronie suplementów diety, dlatego, jeśli potrzebujesz więcej informacji o produktach, zapytaj bezpośrednio u producenta. Tak samo nie możemy anulować dokonanego zamówienia czy też zrealizować zwrotu. Serwis 10kg.pl nie ma nic wspólnego ze sprzedażą suplementów diety – w naszych treściach znajdziesz jedynie odnośniki prowadzące do oficjalnych stron producentów, na których można dokonać zamówienia. Wszelkich informacji przed i po zakupie zalecamy szukać bezpośrednio u producentów.

10kg.pl jest tylko wortalem informacyjnym, którego treści nie mogą stanowić profesjonalnej porady lekarza lub dietetyka. Jeżeli interesuje Cię dieta czy forma aktywności fizycznej, o jakiej piszemy, udaj się do najbliższego specjalisty, który oceni czy będzie to dla Ciebie bezpieczne. Nasze treści traktuj wyłącznie informacyjnie!

Dlaczego nie możemy Ci doradzić? To ogromna odpowiedzialność. Niektóre diety, ćwiczenia czy suplementy nie powinny być stosowane przez niektóre osoby – może być to niebezpieczne dla ich zdrowia. Każdy organizm jest inny i konsultacja ze specjalistą jest po prostu potrzebna. Dlatego jeszcze raz – jeśli zainteresuje Cię jakiś temat na naszej stronie, potraktuj go wyłącznie informacyjnie, a następnie udaj się do specjalisty.

10kg.pl jest w tym momencie wortalem zamkniętym na jakąkolwiek współpracę.

Mimo wszystko, jeżeli zależy Ci na kontakcie napisz na kontakt@10kg.pl

Miłego Dnia!