O nas

10kg.pl to wortal skupiający się wokół zdrowego odchudzania. Naszym celem od samego początku było promowanie zdrowego stylu życia, który może pomóc stracić 10 kg (a nawet i więcej!). Tematy, które poruszamy, opisujemy w sposób obiektywny, nie namawiając do podejmowania niebezpiecznych decyzji.

Mamy ambitne plany dlatego budujemy wortal 10kg.pl, który przekazuje aktualne i dokładne informacje prostym językiem. Zależy nam na tym, żeby 10kg.pl było odbierane przez Internautów jako źródło wiedzy, które jest godne zaufania.

Mówimy NIE niezdrowym metodom odchudzania! Czerpiąc informacje z naszego wortalu, decydujesz się na zdrowy tryb życia, dzięki czemu każdego dnia możesz zmieniać się na lepsze.

Nasze treści traktuj wyłącznie informacyjnie. Pisanie o zdrowiu i urodzie to ogromna odpowiedzialność, dlatego, jeżeli poruszane przez nas tematy zainteresują Cię na tyle, by wywołać w Tobie chęć wprowadzenia ich w życie, koniecznie udaj się do specjalisty, który oceni czy będzie to dla Ciebie bezpieczne. Jakiekolwiek decyzje bez konsultacji z lekarzem czy dietetykiem podejmujesz na własną odpowiedzialność.